Logo Českého marketingu Kontaktní formulář 734 153 278

KOMPLETNÍ DATABÁZE FIREM, FYZICKÝCH OSOB OSVČ, ORGANIZACÍ A INSTITUCÍ

Speciální výběrové produktové databáze

Databáze firem pro EET 2.vlna

Jedná se o seznam firem, které byli speciálně vybrané pro 2. vlnu prodeje EET. Většina firem se veřejně neprezentuje a nemá tak veřejné telefony.

Tento výběr je proveden z kompletní a aktuální databáze všech skutečně aktivních firem ČR a obsahuje:
- všechny provozovny registrované v RŽP (v parametru Lokalita ČR zaškrtněte "Včetně zástupných provozoven" a "Vypsat všechny pobočky" - naplní se až v výstupu do PC)
- kontaktní osoby - statutáry (zaškrtněte v parametru Kontaktní osoba - naplní se až v výstupu do PC),
- přes 15.405 subjektů S TELEFONEM z ověřených veřejných zdrojů bez zákazu marketingu - 7.307 subjektů S E-MAILEM, ale POZOR, bez souhlasu k zasílání obchodního sdělení!
28843
počet záznamů
Registrací uživatelského účtu získáte při opakovaných odběrech výrazné množstevní slevy!
Speciální výběrové produktové databáze

SEZNAM PRODUKTOVÝCH DATABÁZÍ
DODÁVKA DO 2,5 MINUTY ON-LINE

Kdo již marketingové databáze používal ví, že základem maximálně úspěšného direct marketingu je použití speciálně vybrané cílové skupiny vašich zákazníků, které nejsou vyfiltrovány automatem, ale promyšlenými kombinačními dotazy s ručním výběrem a navíc z více veřejných zdrojů současně. Jen tak lze v podmínkách výběrových hodnot systému České republiky docílit přesného a kompletního výběru, který se svou vysokou kvalitou a hodnotou liší od ostatních. Nejen že vytváříme speciální výběry na zakázku, ale zde jsme pro vás připravili speciálně vyfiltrované produktové databáze, ze kterých si můžete vybrat tu svou cílovou skupinu. Výběr je proveden samozřejmě z mnoha propojených zdrojů a ze skutečně kompletní databáze všech aktivních firem České republiky. Jedná se o aktuální databáze firem a subjekty v aktivním stavu obsahující za jednu cenu kompletní hodnotovou strukturu položek, včetně scoringu a rizikovostí. Databáze jsou zpracovány na zakázku zpracovatelem z veřejných zdrojů a licencovaných dat pro správce dle zákona č. 101/2000 sb. o ochraně osobních údajů.

Databáze dle činností
Firmy a služby v krajích
Firmy a služby v okresech
Firmy a služby v obcích