Logo Českého marketingu Kontaktní formulář 734 153 278

KOMPLETNÍ DATABÁZE FIREM, FYZICKÝCH OSOB OSVČ, ORGANIZACÍ A INSTITUCÍ

Speciální výběrové produktové databáze

PD autorizované autoservisy motorových vozidel

Jedná se o seznam firem se statusem opravy a údržba motorových vozidel, rychloservisy, autoservisy, servisy pro automobily a motorová vozidla a další autorizované i neautorizované autoservisy v České republice.
Tento výběr je proveden z kompletní a aktuální databáze všech skutečně aktivních firem a subjektů ČR a obsahuje kontaktní osoby, 13.268 subjektů S TELEFONEM z ověřených veřejných zdrojů bez zákazu marketingu a 8.888 subjektů S E-MAILEM.
Po načtení databáze se zobrazí výběr ve FREE on-line aplikaci, kde vám doporučujeme zaregistrovat se pod e-mailem, abyste si mohli nastavení výběru uložit do svého seznamu výběrů a zobrazit si vzorek výstupu databáze. Následně si můžete upravit další parametry výběru k případnému zkrácení databáze dle vašich požadavků jako je podmínka telefon, lokalita apod.
550
počet záznamů
Registrací uživatelského účtu získáte při opakovaných odběrech výrazné množstevní slevy!
Speciální výběrové produktové databáze

SEZNAM PRODUKTOVÝCH DATABÁZÍ
DODÁVKA DO 2,5 MINUTY ON-LINE

Kdo již marketingové databáze používal ví, že základem maximálně úspěšného direct marketingu je použití speciálně vybrané cílové skupiny vašich zákazníků, které nejsou vyfiltrovány automatem, ale promyšlenými kombinačními dotazy s ručním výběrem a navíc z více veřejných zdrojů současně. Jen tak lze v podmínkách výběrových hodnot systému České republiky docílit přesného a kompletního výběru, který se svou vysokou kvalitou a hodnotou liší od ostatních. Nejen že vytváříme speciální výběry na zakázku, ale zde jsme pro vás připravili speciálně vyfiltrované produktové databáze, ze kterých si můžete vybrat tu svou cílovou skupinu. Výběr je proveden samozřejmě z mnoha propojených zdrojů a ze skutečně kompletní databáze všech aktivních firem České republiky. Jedná se o aktuální databáze firem a subjekty v aktivním stavu obsahující za jednu cenu kompletní hodnotovou strukturu položek, včetně scoringu a rizikovostí. Databáze jsou zpracovány na zakázku zpracovatelem z veřejných zdrojů a licencovaných dat pro správce dle zákona č. 101/2000 sb. o ochraně osobních údajů.

Databáze dle činností
Firmy a služby v krajích
Firmy a služby v okresech
Firmy a služby v obcích